Przewodnik po Trójmieście

Profesjonalny przewodnik

Nazywam się Joanna Foryś-Schulz (przewodnik po Trójmieście), zawodowo zajmuję się oprowadzaniem turystów po najpiękniejszych zakątkach Trójmiasta. Moje życie prywatne, ścieżka edukacyjna i zawodowa są ściśle związane z miastami, w których organizuję wycieczki. Jestem członkiem Koła Przewodników PTTK (Polskiego Towarzystwa Turystyczno-Krajoznawczego), oddziału w Gdańsku, oraz licencjonowanym przewodnikiem po ECS (Europejskim Centrum Solidarności), Muzeum II Wojny Światowej, Muzeum Stutthof oraz Muzeum Emigracji.

Wiedza, pasja, doświadczenie

Wycieczki po Trójmieście Jestem absolwentką studiów podyplomowych na kierunku gedanistyka na Uniwersytecie Gdańskim. Ukończyłam kurs na przewodnika po Gdańsku, Gdyni i Sopocie organizowany przez gdański oddział PTTK. Stale pogłębiana wiedza historyczna oraz zdobywanie nowych umiejętności interpersonalnych stanowią solidną podstawę do bycia profesjonalnym przewodnikiem, potrafiącym dzielić się poznawanymi w ciągu lat ciekawostkami o zabytkach i najciekawszych zakątkach Trójmiasta. Podczas organizowanych wycieczek po Gdańsku, Sopocie i Gdyni korzystam z bezprzewodowego systemu Tour Guide System. Na czas zwiedzania uczestnicy otrzymują niewielki indywidualny odbiornik elektronicznym, dzięki któremu uczestnicy wycieczek słyszą każde moje słowo, wypowiedziane do mikrofonu (zestaw dla 64 osób). Ceny moich usług zależne są od: złożoności zamówienia i czasu, jaki trzeba poświęcić na jego realizację (nie tylko czasu samego zwiedzania). W przypadku dużych zamówień, obejmujących również zakup biletów wstępu do muzeów i zabytków lub na wydarzenia, pobieram zaliczkę w wysokości ustalonej indywidualnie z zamawiającym.
Oferuję zwiedzanie Trójmiasta zarówno według proponowanych przeze mnie tras, jak i indywidualnie układanych planów, uwzględniających preferencje grupy. Oprowadzam zarówno całe wycieczki, jak i osoby indywidualne.
Przewodnik po Trójmieście – by nic nie umknęło uwadze